Satılık, Daire Budva Bečići, 126 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Talep üzerine adres

380.000 €

3.015,9 € / m²

Oda

2

Banyo

2

Alan

126 m²

Kat

7

Beçiç'te daire No. 1041 126 m2 alana sahip daireler, Beçiç'in tatil bölgesinde elit bir konut kompleksinin 7. katında yer almaktadır (kat üzerindeki tek daire). Kompleks, gelişmiş altyapıya ve kapalı bir alana sahiptir: havuz, SPA merkezi, spor salonu, yönetim şirketi, plaja her iki saatte bir ulaşım. Daireler tamamen mobilyalı ve kaliteli mobilyalar ve tüm gerekli aletlerle donatılmıştır: özel ahşap işçilik, Alman yapımı mutfak, ahşap İspanyol parke, İtalyan karolar, terasta beyaz rattan mobilya ve jakuzili, tüm odalarda yerden ısıtma. 50 m2'lik geniş terastan deniz ve dağların panoramik manzarası vardır. Daireler, mutfak alanı ve terasa çıkış ile geniş bir oturma odası, iki yatak odası ve iki banyodan oluşmaktadır.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 76.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

380.000 €

Peşinat

76.000 €

Kredi

304.000 €

Faiz

202.919 €

Aylık ödeme tutarı

1.690 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 138 m², 2 banyo. Fiyat: 410.000 €

2+1

2

138 m²

Satılık

410.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 131 m², 2 banyo. Fiyat: 425.000 €

2+1

2

131 m²

Satılık

425.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 131 m², 1 banyo. Fiyat: 429.000 €

2+1

1

131 m²

Satılık

429.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

22. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 135 m², 3 banyo. Fiyat: 445.500 €

3+1

3

135 m²

Satılık

445.500 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

3. mart 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 119 m², 2 banyo. Fiyat: 450.000 €

2+1

2

119 m²

Satılık

450.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 115 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun