Satılık, Daire Kolašin Ostalo, 43 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Kolašin, Ostalo

13. Jula 2, 81210 Kolašin, Crna Gora

163.480 €

3.801,9 € / m²

Oda

Stüdyo

Banyo

1

Alan

43 m²

Kolašin'deki Daireler No. 2519 WOLF MOUNTAIN RESIDENCE — Kolašin'deki özel bir condo-otel Wolf Mountain Residence, Karadağ'ın en çok talep gören dağ tatil beldesinde yer alan modern bir otel tipi projedir (condo-otel). Proje, Alpine Chic tarzında mimari, premium kalite bitişler ve beş yıldızlı bir otelin profesyonel hizmetini bir araya getiriyor. Konum ve ulaşım erişilebilirliği Mülk, kentsel altyapı ile doğaya yakınlık arasında bir denge sağlayan stratejik bir konumda yer almaktadır: Altyapı ve hizmetler Proje, sahipler ve misafirler için geniş bir hizmet yelpazesi sunan tam bir otel kompleksi olarak tasarlanmıştır: Daire özellikleri Farklı düzenlerde birimler mevcuttur: stüdyolar, 1, 2 ve 3 yatak odalı daireler. Bitiş ve donanım durumu: Tüm daireler sahiplerine "anahtar teslim" formatında, yaşamaya veya kiralamaya tamamen hazır olarak teslim edilmektedir: Yatırım modeli ve yönetimi Wolf Mountain Residence'da mülk satın almak, şeffaf bir yatırım aracıdır:

Özellikler

Durum

Yeni Yapı

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 32.696 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

163.480 €

Peşinat

32.696 €

Kredi

130.784 €

Faiz

87.298 €

Aylık ödeme tutarı

727 €

Daire

4. mart 2026.
Satılık - Daire Kolašin, Ostalo

Kolašin, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Kolašin – 46 m², 1 banyo. Fiyat: 139.900 €

1+1

1

46 m²

Satılık

139.900 €

Satılık - Daire Kolašin, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kolašin, Ostalo

Kolašin, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Kolašin – 31 m², 1 banyo. Fiyat: 150.000 €

Stüdyo

1

31 m²

Satılık

150.000 €

Satılık - Daire Kolašin, Ostalo

Daire

15. jan 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Kolašin, Ostalo

Kolašin, Ostalo

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Kolašin – 33 m², 1 banyo. Fiyat: 67.600 €

1+1

1

33 m²

Satılık

67.600 €

Satılık - Daire Kolašin, Ostalo

Daire

2. feb 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Kolašin, Ostalo

Kolašin, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Kolašin – 30 m², 1 banyo. Fiyat: 84.000 €

Stüdyo

1

30 m²

Satılık

84.000 €

Satılık - Daire Kolašin, Ostalo

Daire

19. feb 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Kolašin, Ostalo

Kolašin, Ostalo

Talep üzerine adres

Stüdyo daire satılık Ostalo, Kolašin – 33 m², 1 banyo. Fiyat: 88.400 €

Stüdyo

1

33 m²

Satılık

88.400 €

Satılık - Daire Kolašin, Ostalo

Daire

4. mart 2026.
28 Real Estate