Satılık, Daire Budva Bečići, 54 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

150.000 €

2.777,8 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

54 m²

Kat

5

Bečići'de daire no. 397 Bečići'de, Budva Rivierası'nda, toplam alanı 54 m² olan daire.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 30.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

150.000 €

Peşinat

30.000 €

Kredi

120.000 €

Faiz

80.100 €

Aylık ödeme tutarı

667 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 52 m², 1 banyo. Fiyat: 120.000 €

1+1

1

52 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

1+1

1

52 m²

Satılık

120.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 125.000 €

1+1

1

51 m²

Satılık

125.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

18. dec 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 127.000 €

1+1

1

51 m²

Satılık

127.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

27. avg 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 51 m², 1 banyo. Fiyat: 130.000 €

1+1

1

51 m²

Satılık

130.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora