Satılık, Daire Podgorica Gorica C, 58 m2

8. maj 2026.
Advert Image
1 / 13
Monika  Deda

Monika Deda

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Gorica C

Talep üzerine adres

203.000 €

3.500 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

58 m²

Kat

4

Satılık modern ve fonksiyonel döşenmiş iki odalı daire, 58m² alana sahip, Gorica C'de. Daire, prestijli Gorica Residence kompleksinin IV (son) katında yer almaktadır. Dairenin yapısını, giriş holü, banyo, iki konforlu yatak odası, yemek odası ile birleşik geniş oturma odası ve modern donanımlı mutfak ile birlikte büyük bir teras, muhteşem manzarasıyla oluşturur. Emlak tamamen yeni ve kullanılmamış, kaliteli ve modern mobilyalar ve cihazlarla döşenmiştir ve ek yatırımlar olmaksızın aile yaşamı veya yatırım için ideal bir fırsat sunmaktadır. Gorica Residence kompleksi, yeşillik ve doğa ile çevrili, sakin ve güvenli bir ortamda yer almakta olup, mahremiyet ve kentsel yaşam tarzı arasında mükemmel bir denge sağlamaktadır. Lokasyon, şehir merkezine ve tüm önemli olanaklara hızlı ve kolay erişim imkanı sunmaktadır. Temsilci: Damir Džogović 067/228-624

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 40.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

203.000 €

Peşinat

40.600 €

Kredi

162.400 €

Faiz

108.402 €

Aylık ödeme tutarı

903 €

  • Uploaded content
    Domus Nekretnine

    Monika Deda

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Gorica C

Daire

2. sept 2025.
Satılık - Daire Podgorica, Gorica C

Podgorica, Gorica C

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 57 m², 1 banyo. Fiyat: 130.000 €

1+1

1

57 m²

Satılık

130.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Gorica C

Daire

2. mart 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Gorica C

Podgorica, Gorica C

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 53 m², 1 banyo. Fiyat: 150.000 €

2+1

1

53 m²

Satılık

150.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Gorica C

Acil

Daire

14. maj 2026.
Popović Prime Estate
Satılık - Daire Podgorica, Gorica C

Podgorica, Gorica C

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 90 m², 1 banyo. Fiyat: 240.000 €

2+1

1

90 m²

Satılık

240.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Gorica C

Daire

1. dec 2025.
Domus Nekretnine
Satılık - Daire Podgorica, Gorica C

Podgorica, Gorica C

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 116 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

2

116 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Podgorica, Gorica C

Daire

18. nov 2025.
Satılık - Daire Podgorica, Gorica C

Podgorica, Gorica C

Beogradska ulica

İki yatak odalı daire satılık Gorica C, Podgorica – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 73.150 €

2+1

1

68 m²

Satılık

73.150 €

Satılık - Daire Podgorica, Gorica C