Satılık, Arazi Podgorica Dajbabe, 4417 m2

19. mart 2026.
Advert Image
1 / 2

Harici bağlantı

Aleksandar V

Aleksandar V

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

441.700 €

100 € / m²

Alan

4417 m²

Endüstriyel bölgede, endüstriyel üretim ve idari binaların inşası için ayrılmış 4417 m² alanında bir arsa satılıktır. Üretim tesisleri için izin verilen kat sayısı zemin kat, P+1 ve P+2'dir, idari tesisler için ise zemin kat, P+1'den P+4'e kadar öngörülmüştür. Maksimum kullanım alanı 1242 m², inşa alanı ise 1863 m²'dir. Fiyat 100 €/m²'dir. ID: 810

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 88.340 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

441.700 €

Peşinat

88.340 €

Kredi

353.360 €

Faiz

235.867 €

Aylık ödeme tutarı

1.964 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Lumaro Properties

    Aleksandar V

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1676 m². Fiyat: 361.000 €

1676 m²

Satılık

215,4 €/m²

361.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2304 m². Fiyat: 369.000 €

2304 m²

Satılık

160,2 €/m²

369.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 3517 m². Fiyat: 492.380 €

3517 m²

Satılık

140 €/m²

492.380 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1768 m². Fiyat: Fiyat için sorun

1768 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Acil

Arazi

2. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2400 m². Fiyat: Fiyat için sorun

2400 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Fiyat: 87.500 €

1093 m²

Satılık

80,1 €/m²

87.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 90.000 €

1000 m²

Satılık

90 €/m²

90.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

15. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2320 m². Fiyat: 220.400 €

2320 m²

Satılık

95 €/m²

220.400 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 9551 m². Fiyat: 764.080 €

9551 m²

Satılık

80 €/m²

764.080 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

1768 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Acil

Arazi

2. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

2400 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1761 m². Fiyat: 300.000 €

1761 m²

Satılık

170,4 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1093 m². Fiyat: 87.500 €

1093 m²

Satılık

80,1 €/m²

87.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 2304 m². Fiyat: 369.000 €

2304 m²

Satılık

160,2 €/m²

369.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 9522 m². Fiyat: 762.000 €

9522 m²

Satılık

80 €/m²

762.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Arazi

9. apr 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Dajbabe

Podgorica, Dajbabe

Talep üzerine adres

Arsa satılık Dajbabe, Podgorica – 1676 m². Fiyat: 361.000 €

1676 m²

Satılık

215,4 €/m²

361.000 €