Satılık, Daire Herceg Novi Baošići, 62 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 8

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Herceg Novi, Baošići

Talep üzerine adres

167.400 €

2.700 € / m²

Oda

1

Banyo

2

Alan

62 m²

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 33.480 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

167.400 €

Peşinat

33.480 €

Kredi

133.920 €

Faiz

89.391 €

Aylık ödeme tutarı

744 €

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Herceg Novi, Baošići

Herceg Novi, Baošići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Baošići, Herceg Novi – 62 m², 2 banyo. Fiyat: 167.400 €

2+1

2

62 m²

Satılık

167.400 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Baošići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Baošići

Herceg Novi, Baošići

Baošići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Baošići, Herceg Novi – 58 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

58 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Herceg Novi, Baošići

Daire

6. avg 2025.
Satılık - Daire Herceg Novi, Baošići

Herceg Novi, Baošići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Baošići, Herceg Novi – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 140.000 €

1+1

1

45 m²

Satılık

140.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Baošići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Baošići

Herceg Novi, Baošići

Baošići, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Baošići, Herceg Novi – 90 m², 1 banyo. Fiyat: 145.000 €

2+1

1

90 m²

Satılık

145.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Baošići

Daire

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Daire Herceg Novi, Baošići

Herceg Novi, Baošići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Baošići, Herceg Novi – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 157.607 €

1+1

1

45 m²

Satılık

157.607 €