Satılık, Daire Budva Bečići, 47 m2

03119599
-
Satılık
Daire Budva, Bečići
Talep üzerine adres
174.000 €
3.702,1 € / m²
Oda
1
Banyo
1
Alan
47 m²
Kat
4
Beçiçi'de Daire No. 2427 Adriyatik kıyısında konforlu bir alan keşfedin — 47 m² alana sahip bir yatak odalı daire satışta, prestijli Beçiçi tatil beldesinde, modern beş katlı bir binanın 4. katında yer alıyor. Bina yeni, modern teknolojiler ve malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir, asansör ile donatılmıştır ve en yüksek konfor standartlarına uygundur. Daire kısmen mobilyalıdır, bu da iç mekanı zevkinize göre kolayca düzenlemenizi sağlar. Burada tüm gerekli ekipmanlarla donatılmış modern bir mutfak bulunmaktadır ve banyo tamamen donatılmıştır — hemen kullanıma hazır. Dairenin penceresinden deniz manzarası sunulmakta olup, günün her saatinde huzur ve konfor atmosferi yaratmaktadır. Konforunuz için kapalı garajda özel bir otopark yeri satın alma seçeneği sunulmaktadır, bu da turistik bölgede özellikle değerlidir. Beçiçi, temizliği ve yüksek çevresel standartları için 'Mavi Bayrak' ile ödüllendirilmiş lüks kum plajı ile tanınan Karadağ'ın en popüler tatil beldelerinden biridir. Burada dinlenmek için ideal koşulları bulacaksınız: sahil boyunca huzurlu yürüyüşlerden aktif su sporlarına kadar. Tatil beldesi, huzurlu bir atmosfer ile gelişmiş altyapıyı birleştirir: ulusal ve uluslararası mutfak sunan restoranlar, kafeler, dükkanlar, spor kompleksleri ve spa merkezleri yürüme mesafesindedir. Tarih ve kültür meraklıları, ünlü Eski Şehir'i ile Budva'nın eski kentine sadece birkaç dakikada ulaşabilirler. Beçiçi, her günün güneş, deniz esintisi ve özel Karadağ cazibesi ile dolu olduğu bir yerdir. Bu Beçiçi'deki daire, hem kişisel yaşam hem de kiralama için ideal bir seçimdir. Yeni bina, düşünceli oda dağılımı, denize yakınlık ve gelişmiş altyapı, onu Adriyatik kıyısındaki en iyi tatil beldelerinden birinde geleceğiniz için karlı bir yatırım haline getiriyor.