Satılık, Daire Budva Bečići, 43 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Talep üzerine adres

128.000 €

2.976,7 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

43 m²

Kat

3

Beçiçlerdeki daire no. 2036 Yeni Beçiçler turistik kasabasında, Falkensteiner ve Splendid otellerine yakın bir konumda bir yatak odalı daire satılıktır. Kırk üç metrekarelik toplam alan, asansörlü yeni bir binada, üçüncü katta yer almaktadır. İçerir: -Mutfak ile oturma odasının birleşimi; -Bir yatak odası; -Bir banyo; -Şehir, dağlar ve kısmen deniz manzaralı bir teras. Tamamen ev aletleri ile donatılmış ve mobilyalıdır. Ek yatırım olmadan konforlu bir yaşam için idealdir. Düz bir yol boyunca plaja ve denize olan mesafe sadece 300 metredir. Hemen yakınında restoranlar, süpermarketler, güzellik salonları ve SPA merkezleri bulunmaktadır ve Budva şehrine ulaşım 5 dakika sürmektedir. Plaj boyunca, UNESCO listesine alınan tarihi ve ünlü "Eski Budva" merkezine kadar uzanan beş kilometrelik bir yürüyüş yolu olduğunu belirtmek önemlidir.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 25.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

128.000 €

Peşinat

25.600 €

Kredi

102.400 €

Faiz

68.352 €

Aylık ödeme tutarı

569 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 44 m², 1 banyo. Fiyat: 105.000 €

1+1

1

44 m²

Satılık

105.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 46 m², 1 banyo. Fiyat: 110.400 €

1+1

1

46 m²

Satılık

110.400 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 124.962 €

1+1

1

42 m²

Satılık

124.962 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

22. nov 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Wow Becici

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 43 m², 1 banyo. Fiyat: 128.000 €

1+1

1

43 m²

Satılık

128.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Opština Budva, 85316, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 43 m², 1 banyo. Fiyat: 129.000 €

1+1

1

43 m²

Satılık

129.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

16. jan 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 45 m², 1 banyo. Fiyat: 130.000 €