Satılık, Daire Budva Bečići, 44 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

105.000 €

2.386,4 € / m²

Oda

1

Banyo

1

Alan

44 m²

Kat

2

Bečići No. 225'te Daire Dairenin avantajlarını vurgulayacak bir tanım önerisi: Bečići'nde 44 m² alana sahip konforlu bir bir odalı daire, sadece 400 metre uzaklıkta, azure denizinin yanında sahiplerini bekliyor. Fonksiyonel bir düzen ve hoş bir balkona sahip aydınlık bir yaşam alanı, tatiliniz için ideal bir yer veya Karadağ'da kârlı bir yatırım olacak — hepsi 105.000 euroya!

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 21.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

105.000 €

Peşinat

21.000 €

Kredi

84.000 €

Faiz

56.070 €

Aylık ödeme tutarı

467 €

Daire

9. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 46 m², 1 banyo. Fiyat: 90.000 €

1+1

1

46 m²

Satılık

90.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 46 m², 1 banyo. Fiyat: 110.400 €

1+1

1

46 m²

Satılık

110.400 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 42 m², 1 banyo. Fiyat: 124.962 €

1+1

1

42 m²

Satılık

124.962 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 43 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

43 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 45 m², 1 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

1+1

1

45 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

14. jun 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 37 m², 1 banyo. Fiyat: 88.000 €