Satılık, Arazi Kotor Morinj, 536 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Kotor, Morinj

Morinj, Crna Gora

50.000 €

93,3 € / m²

Alan

536 m²

Morinj'deki inşaat arazisi no. 683 Morinj yerleşiminde satılık bir kentsel parsel bulunmaktadır. Parselin toplam alanı 536 m2'dir. Parselin yakınında gelişmiş altyapıya sahip bir kompleks bulunmaktadır. Parselin yanına tüm bağlantılar getirilmiştir: yol, su, elektrik. Kentsel planla parselde toplam alanı 500 m2 olan bir villa inşaatına izin verilmektedir. Villanın kat sayısı G+P+2'dir. Şu anda toplam alanı 500 m2 olan iki villa inşaatı için bir kavramsal proje hazırlanmıştır. Parselden deniz ve manastırın muhteşem manzarası vardır. Denize mesafe 700-800 metredir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 10.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

50.000 €

Peşinat

10.000 €

Kredi

40.000 €

Faiz

26.700 €

Aylık ödeme tutarı

222 €

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Morinj, Kotor – 570 m². Fiyat: 140.000 €

570 m²

Satılık

245,6 €/m²

140.000 €

Satılık - Daire Kotor, Morinj

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Morinj, Kotor – 96 m², 2 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

2+1

2

96 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Daire Kotor, Morinj

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Morinj, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Morinj, Kotor – 47 m², 1 banyo. Fiyat: 157.450 €

1+1

1

47 m²

Satılık

157.450 €

Satılık - Daire Kotor, Morinj

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Morinj, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Morinj, Kotor – 91 m², 2 banyo. Fiyat: 230.580 €

2+1

2

91 m²

Satılık

230.580 €

Satılık - Arazi Kotor, Ostalo

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Ostalo

Kotor, Ostalo

Talep üzerine adres

Arsa satılık Ostalo, Kotor – 375 m². Fiyat: 40.000 €

375 m²

Satılık

106,7 €/m²

40.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Arazi

16. jan 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Radanovići

Kotor, Radanovići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Radanovići, Kotor – 506 m². Fiyat: 76.000 €

506 m²

Satılık

150,2 €/m²

76.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Arazi

19. nov 2025.
Horizon Real Estate
Satılık - Arazi Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Prčanj, Kotor – 585 m². Fiyat: 265.000 €

585 m²

Satılık

453 €/m²

265.000 €

Satılık - Arazi Kotor, Lastva Grbaljska

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Kotor, Lastva Grbaljska

Kotor, Lastva Grbaljska

Talep üzerine adres

Arsa satılık Lastva Grbaljska, Kotor – 14454 m². Fiyat: Fiyat için sorun

14454 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Kotor, Morinj

Arazi

4. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Morinj

Kotor, Morinj

Talep üzerine adres

Arsa satılık Morinj, Kotor – 570 m². Fiyat: 140.000 €

570 m²

Satılık

245,6 €/m²

140.000 €