Satılık, Daire Budva Kamenovo, 191 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Kamenovo

Xlvii, 85315 Budva, Crna Gora

400.000 €

2.094,2 € / m²

Oda

3

Banyo

2

Alan

191 m²

Kat

4

Kamenovo'da Penthouse №2573 Deniz, şehir ve dağların panoramik manzarasına sahip Kamenovo'da özel bir penthouse satılıktır. Temel özellikler: Toplam alan: 151 m²Depo-gardırop: 40 m²Yatak odası: 3Banyo: 2Kat: 4 (asansörsüz)Garaj: 1 yerEkipman ve özellikler: Yemek alanı ile geniş oturma odası3 yatak odası2 banyoYüksek tavanlarDepo-gardıropBina zemininde garajTamamen taşınmaya hazırKonum: Kamenovo — Budva ve Pržno arasında, plaja ve altyapıya doğrudan erişimi olan sakin bir bölge. Kamenovo plajına: ≈ 100–200 m (1–3 dakika yürüme)Budva Eski Şehri'ne: ≈ 4 km (5–7 dakika araba ile)Süpermarkete (Rafailovići'deki Voli): ≈ 1–1,5 km (15–20 dakika yürüme)Tivat havaalanına: ≈ 15 km (20–25 dakika araba ile)Yatırım potansiyeli: Penthouse zaten aylık 1300 €'ya kiralanmaktadır. Uzun vadeli veya mevsimlik kiralamalardan gelir elde etmek için uygundur.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 80.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

400.000 €

Peşinat

80.000 €

Kredi

320.000 €

Faiz

213.599 €

Aylık ödeme tutarı

1.779 €

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Kamenovo, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Kamenovo, Budva – 140 m², 2 banyo. Fiyat: 390.000 €

2+1

2

140 m²

Satılık

390.000 €

Satılık - Daire Budva, Kamenovo

Daire

18. mart 2026.
Satılık - Daire Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Kamenovo, Budva – 86 m², 1 banyo. Fiyat: 260.000 €

2+1

1

86 m²

Satılık

260.000 €

Satılık - Daire Budva, Kamenovo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Kamenovo, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Kamenovo, Budva – 109 m², 2 banyo. Fiyat: 662.658 €

2+1

2

109 m²

Satılık

662.658 €

Satılık - Daire Budva, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Üç yatak odalı daire satılık Ostalo, Budva – 176 m², 1 banyo. Fiyat: 320.000 €

3+1

1

176 m²

Satılık

320.000 €

Satılık - Ev Budva, Kamenovo

Ev

16. jan 2026.
Satılık - Ev Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı ev satılık Kamenovo, Budva – 240 m², 3 banyo. Fiyat: 1.200.000 €

3

3

240 m²

Satılık

1.200.000 €

Satılık - Ev Budva, Kamenovo

Ev

4. apr 2026.
Satılık - Ev Budva, Kamenovo

Budva, Kamenovo

Talep üzerine adres

Üç yatak odalı ev satılık Kamenovo, Budva – 240 m², 2 banyo. Fiyat: 1.200.000 €