Satılık, Daire Budva Bečići, 67 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 9

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Marina Bečići, 85316 Budva, Crna Gora

210.000 €

3.134,3 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

67 m²

Kat

2

Bečići'de daire no. 2494 Bečići, Karadağ'da satılık daire. 67 m² alanında geniş ve aydınlık daire, Idea süpermarketinin yakınında, denizden sadece 200 metre uzaklıkta yer almaktadır. Rahat bir konum: yakınında toplu taşıma istasyonu ve Rus ürünleri satan Mixmarkt mağazası bulunmaktadır. Özellikler: • Kat: 2. (bina asansörlü) • İnşaat yılı: 2015 • Yerleşim: giriş holü, oturma odası, ayrı mutfak, yemek odası, iki yatak odası, banyo, teras • Yön: batı ve kuzeybatı • Durum: eşyalarla döşenmiş ve tamamen aletlerle donatılmış Avantajlar: Sürekli ikamet ve kiralama için mükemmel bir seçenek. Bölge, turistler arasında talep görüyor, gelişmiş bir altyapıya sahip ve plaja kolay erişim sağlıyor.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 42.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

210.000 €

Peşinat

42.000 €

Kredi

168.000 €

Faiz

112.140 €

Aylık ödeme tutarı

934 €

Daire

22. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €

2+1

1

68 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 64 m², 2 banyo. Fiyat: 179.200 €

1+1

2

64 m²

Satılık

179.200 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 68 m², 1 banyo. Fiyat: 180.000 €

2+1

1

68 m²

Satılık

180.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

23. mart 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 63 m², 1 banyo. Fiyat: 193.000 €

1+1

1

63 m²

Satılık

193.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

7. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 67 m², 1 banyo. Fiyat: 199.000 €

2+1

1

67 m²

Satılık

199.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Dionisa Mikovića, 85316 Budva, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 69 m², 2 banyo. Fiyat: 210.000 €