Satılık, Daire Herceg Novi Ostalo, 87 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Herceg Novi, Ostalo

Herceg-Novi, Opština Herceg-Novi, Crna Gora

180.000 €

2.069 € / m²

Oda

4

Banyo

1

Alan

87 m²

Kat

2

Herceg Novi'de Apartman №1915 Tarihi Herceg Novi şehrinin merkezine 3 dakika mesafede bulunan bir evin bir kısmı satılıktır. 4 yatak odası, mutfak, yemek alanı olan bir oturma odası ve terasa çıkış ile oluşmaktadır. Yatak odalarından birinden de başka bir terasa çıkış yapılmaktadır. Üç oda güneye, biri güneydoğuya yönlendirilmiştir, bu nedenle tüm odalar çok aydınlık ve kuru. Evin yanında 66m2 büyüklüğünde bir bahçe, iki otopark yeri ve bir garaj bulunmaktadır, ayrıca parselde 26m2 büyüklüğünde bir yaz mutfağı da mevcuttur. Garajda, koy ve Kanli Kula kalesinin panoramik manzarasını sunan başka bir teras için yer bulunmaktadır. Bu mülk mükemmel bir yatırım fırsatıdır: yürüme mesafesinde otobüs durağı, taksi durağı, dükkan, eski şehir ve yürüyüş yolu bulunmaktadır.

Özellikler

Döşenmiş

Döşenmiş

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 36.000 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

180.000 €

Peşinat

36.000 €

Kredi

144.000 €

Faiz

96.120 €

Aylık ödeme tutarı

800 €

Daire

29. sept 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Daire Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Herceg Novi – 46 m², 1 banyo. Fiyat: 145.500 €

1+1

1

46 m²

Satılık

145.500 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Herceg Novi – 44 m², 1 banyo. Fiyat: 150.000 €

1+1

1

44 m²

Satılık

150.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Braće Pedišića 47, 85348 Herceg Novi, Montenegro

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Herceg Novi – 31 m², 1 banyo. Fiyat: 155.000 €

1+1

1

31 m²

Satılık

155.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Ostalo

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Crna Gora

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Herceg Novi – 50 m², 1 banyo. Fiyat: 158.000 €

1+1

1

50 m²

Satılık

158.000 €

Satılık - Daire Herceg Novi, Ostalo

Daire

17. sept 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Daire Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Đenovići

Bir yatak odalı daire satılık Ostalo, Herceg Novi – 50 m², 1 banyo. Fiyat: 163.500 €

1+1

1

50 m²

Satılık