Satılık, Daire Budva Bečići, 81 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Harici bağlantı

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Ajans Kayıt Numarası

03119599

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

202.500 €

2.500 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

81 m²

Kat

5

Bečići'de daire no. 347 Bečići'deki yeni bir binada daireler sunuyoruz. Toplam alan 81 m2, oturma odası, mutfak, iki geniş yatak odası, banyo ve deniz manzaralı büyük bir teras. Daire, gelişmiş altyapıya sahip, sakin, huzurlu bir yerde bulunmaktadır. Denize yürüyüş yolu 5 dakika sürmektedir. Ayrıca bu binada şu daireler sunulmaktadır: 32 m2 stüdyo 70,400 eurodan, 40 m2 1 yatak odası 100,000 eurodan, 63 m2 1 yatak odası 138,600 eurodan.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 40.500 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

202.500 €

Peşinat

40.500 €

Kredi

162.000 €

Faiz

108.135 €

Aylık ödeme tutarı

900 €

Daire

6. apr 2026.
Popović Prime Estate
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

Bir yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 78 m², 1 banyo. Fiyat: 165.000 €

1+1

1

78 m²

Satılık

165.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

18. apr 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 75 m², 1 banyo. Fiyat: 175.000 €

2+1

1

75 m²

Satılık

175.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

20. maj 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 74 m², 2 banyo. Fiyat: 202.000 €

2+1

2

74 m²

Satılık

202.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

27. avg 2025.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 85 m², 2 banyo. Fiyat: 217.000 €

2+1

2

85 m²

Satılık

217.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

İki yatak odalı daire satılık Bečići, Budva – 79 m², 2 banyo. Fiyat: 230.000 €

2+1

2

79 m²

Satılık

230.000 €

Satılık - Daire Budva, Bečići

Daire

4. apr 2026.
Satılık - Daire Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora