Satılık, Daire Podgorica Centar, 78 m2

20. maj 2026.
Advert Image
1 / 12
Ivan  Aleksić

Ivan Aleksić

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Daire Podgorica, Centar

Talep üzerine adres

248.000 €

3.179,5 € / m²

Oda

2

Banyo

1

Alan

78 m²

Kat

3

Satış – Podgorica’da Vaka Đurovića Caddesi’nde, Fidije binasında 78m² yüzölçümüne sahip modern iki odalı daire. Daire üçüncü katta yer alıyor ve şehrin en prestijli ve en çok aranan bölgelerinden birinde mülk satın alma fırsatı sunuyor. Daire işlevsel bir düzene sahip, oldukça konforlu ve aile hayatı için veya uzun vadeli yatırım için ideal. Bu mülke özel değer kazandıran unsulardan biri de mükemmel konumu — bina Morača Nehri’ne ve Hotel Ambasador’a hemen yanında yer alıyor,而 Park Šuma Gorica ise binadan birkaç adım uzaklıkta. Bu mülkün en büyük avantajlarından biridir: bu lokasyonun sunduğu yaşam tarzı. Podgorica’nın merkezi yalnızca birkaç dakika yürüyüş mesafesinde, Gymnasium bir dakika uzaklıkta, yakın çevrede restaurantlar, kafeler, marketler, rekreatif alanlar ve kaliteli şehir yaşamı için gerekli tüm olanaklar bulunuyor. Daire çok çekici bir terasa sahip, bu terasa bu mülkün ana özelliklerinden biridir. Görüntü, huzur ve bina konumu, şehir hayatı ve doğal çevrenin çok nadir bulunan bir kombinasyonunu oluşturuyor. Premium konum, kaliteli inşaat ve Podgorica’nın bu bölümünün yüksek talebi sayesinde bu mülk, güvenli yatırım ve uzun vadeli değer isteyen alıcılar için mükemmel bir seçenek sunuyor.

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 49.600 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

248.000 €

Peşinat

49.600 €

Kredi

198.400 €

Faiz

132.431 €

Aylık ödeme tutarı

1.103 €

  • Uploaded content
    Premium Group

    Ivan Aleksić

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

6. maj 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Podgorica, Centar

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Centar, Podgorica – 85 m², 1 banyo. Fiyat: 215.000 €

2+1

1

85 m²

Satılık

215.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

31. mart 2026.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Podgorica, Centar

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Centar, Podgorica – 75 m², 1 banyo. Fiyat: 216.500 €

2+1

1

75 m²

Satılık

216.500 €

Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

21. okt 2025.
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Podgorica, Centar

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Centar, Podgorica – 85 m², 1 banyo. Fiyat: 220.000 €

2+1

1

85 m²

Satılık

220.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

3. feb 2026.
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Podgorica, Centar

Ul. 19. decembra 36

Üç yatak odalı daire satılık Centar, Podgorica – 73 m², 1 banyo. Fiyat: 110.000 €

3+1

1

73 m²

Satılık

110.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

9. nov 2025.
Horizon Real Estate
Satılık - Daire Podgorica, Centar

Podgorica, Centar

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Centar, Podgorica – 75 m², 1 banyo. Fiyat: 134.000 €

2+1

1

75 m²

Satılık

134.000 €

Satılık - Daire Podgorica, Centar

Daire

30. avg 2025.