Zeta (Podgorica)'de satılık arsa

Zeta (Podgorica)'de satılık arsa için 23 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Zeta'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

19. maj 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 7400 m². Fiyat: 259.000 €

7400 m²

Satılık

35 €/m²

259.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

29. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 3100 m². Fiyat: 133.300 €

3100 m²

Satılık

43 €/m²

133.300 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

15. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 1429 m². Fiyat: 70.000 €

1429 m²

Satılık

49 €/m²

70.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 3577 m². Fiyat: 250.000 €

3577 m²

Satılık

69,9 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 1443 m². Fiyat: 79.365 €

1443 m²

Satılık

55 €/m²

79.365 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 6000 m². Fiyat: 150.000 €

6000 m²

Satılık

25 €/m²

150.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 1880 m². Fiyat: 112.800 €

1880 m²

Satılık

60 €/m²

112.800 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

13. mart 2026.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 5274 m². Fiyat: 263.700 €

5274 m²

Satılık

50 €/m²

263.700 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

4. mart 2026.
28 Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 2974 m². Fiyat: 215.000 €

2974 m²

Satılık

72,3 €/m²

215.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

8. dec 2025.
Luxury Property Montenegro
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 2800 m². Fiyat: 206.000 €

2800 m²

Satılık

73,6 €/m²

206.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 3300 m². Fiyat: Fiyat için sorun

3300 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 11600 m². Fiyat: 464.000 €

11600 m²

Satılık

40 €/m²

464.000 €