Satılık, Arazi Podgorica Zeta, 7400 m2

19. maj 2026.
Advert Image
1 / 5

Harici bağlantı

Ivana Master

Ivana Master

Ajans Kayıt Numarası

-

Danışman Lisans Numarası

-

WhatsApp veya Viber ile ulaşamıyorsanız, lütfen diğer iletişim seçeneklerini deneyin.

+382

Satılık

Arazi Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

259.000 €

35 € / m²

Alan

7400 m²

7.400 m2 alanında bir arsa satılıktır, bütün olarak, Trešnjica - Zeta'da mükemmel bir konumda, Podgorica'nın merkezine sadece 17 km uzaklıkta. Parsel düz, düzgün bir şekle sahip ve çok erişilebilir, bu da onu çeşitli amaçlar için ideal kılmaktadır. Arsa üzerinde elektrik ve su mevcuttur ve kendi kuyusu ek bir değer katmaktadır. Büyük alanı ve iyi konumu sayesinde arsa, hangarlar, depolar, üretim tesisleri, çiftlikler veya diğer ticari ve yatırım alanlarının inşası için mükemmeldir. Sakin bir çevre, Podgorica ile iyi bağlantı ve işlevsel arazi, bu mülkü olağanüstü bir yatırım fırsatı haline getirmektedir.

Özellikler

Veri yok

Kredi Hesaplayıcı

Peşinat

20.0%

5%

50%

Tutar: 51.800 €

Faiz Oranı

4.50%

1%

8%

Vade

25 yıl

5 yıl

35 yıl

Gayrimenkul fiyatı

259.000 €

Peşinat

51.800 €

Kredi

207.200 €

Faiz

138.305 €

Aylık ödeme tutarı

1.152 €

Harici bağlantı

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Benzer gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

4. mart 2026.
28 Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 2974 m². Fiyat: 215.000 €

2974 m²

Satılık

72,3 €/m²

215.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

9. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 3577 m². Fiyat: 250.000 €

3577 m²

Satılık

69,9 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

13. mart 2026.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 5274 m². Fiyat: 263.700 €

5274 m²

Satılık

50 €/m²

263.700 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

31. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 10000 m². Fiyat: 300.000 €

10000 m²

Satılık

30 €/m²

300.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 3300 m². Fiyat: Fiyat için sorun

3300 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Acil

Arazi

19. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 1000 m². Fiyat: 40.000 €

1000 m²

Satılık

40 €/m²

40.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

28. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 2950 m². Fiyat: 59.000 €

2950 m²

Satılık

20 €/m²

59.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

15. apr 2026.
Master Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 1429 m². Fiyat: 70.000 €

1429 m²

Satılık

49 €/m²

70.000 €

Yakındaki gayrimenkuller
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Podgorica

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 2200 m². Fiyat: 72.600 €

2200 m²

Satılık

33 €/m²

72.600 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

26. maj 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 11600 m². Fiyat: 464.000 €

11600 m²

Satılık

40 €/m²

464.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

26. maj 2025.

3300 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Lake Skadar

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 118983 m². Fiyat: 5.494.150 €

118983 m²

Satılık

46,2 €/m²

5.494.150 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

14. jun 2025.

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 2200 m². Fiyat: 115.500 €

2200 m²

Satılık

52,5 €/m²

115.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

13. avg 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 1728 m². Fiyat: 77.760 €

1728 m²

Satılık

45 €/m²

77.760 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

8. dec 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 2800 m². Fiyat: 206.000 €

2800 m²

Satılık

73,6 €/m²

206.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Arazi

19. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Zeta

Podgorica, Zeta

Talep üzerine adres

Arsa satılık Zeta, Podgorica – 10000 m². Fiyat: 330.000 €

10000 m²

Satılık

33 €/m²

330.000 €