Arama

Amaç

Tür

Konum

Alan

Fiyat

Ekstra

Tološi (Podgorica)'de satılık arsa - sayfa 2

Tološi (Podgorica)'de satılık arsa için 21 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Tološi'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Tološi

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1037 m². Fiyat: 155.550 €

1037 m²

Satılık

150 €/m²

155.550 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

12. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 955 m². Fiyat: 130.000 €

955 m²

Satılık

136,1 €/m²

130.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ulica Milana Raičkovića

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 942 m². Fiyat: 125.000 €

942 m²

Satılık

132,7 €/m²

125.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 910 m². Fiyat: 227.500 €

910 m²

Satılık

250 €/m²

227.500 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 3000 m². Fiyat: 900.000 €

3000 m²

Satılık

300 €/m²

900.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

28. jan 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1800 m². Fiyat: 160.000 €

1800 m²

Satılık

88,9 €/m²

160.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Acil

Arazi

11. nov 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Savnicka

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 836 m². Fiyat: 250.000 €

836 m²

Satılık

299 €/m²

250.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

8. avg 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Ceklinska

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 560 m². Fiyat: 75.000 €

560 m²

Satılık

133,9 €/m²

75.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Tološi

Podgorica, Tološi

Talep üzerine adres

Arsa satılık Tološi, Podgorica – 1104 m². Fiyat: 200.000 €

1104 m²

Satılık

181,2 €/m²

200.000 €