Arama

Amaç

Tür

Konum

Alan

Fiyat

Ekstra

Donja Gorica (Podgorica)'de satılık arsa - sayfa 2

Donja Gorica (Podgorica)'de satılık arsa için 18 ilan bulundu

arsalar için satılık ilanlarına göz atın Podgorica şehrinin mahallesi Donja Gorica'de. İlanlarda metrekare, oda sayısı, fiyat, konum ve teras, garaj, kat ve eşya durumu gibi ek özellikler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bütçe ve ihtiyaçlarına uygun bir gayrimenkul arayanlar için idealdir.

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

25. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Fiyat: 187.000 €

1100 m²

Satılık

170 €/m²

187.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

25. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1640 m². Fiyat: 377.200 €

1640 m²

Satılık

230 €/m²

377.200 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

4. mart 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1100 m². Fiyat: 160.000 €

1100 m²

Satılık

145,5 €/m²

160.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

26. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 1877 m². Fiyat: 150.160 €

1877 m²

Satılık

80 €/m²

150.160 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

6. feb 2026.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 3000 m². Fiyat: 360.000 €

3000 m²

Satılık

120 €/m²

360.000 €

Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Arazi

14. jun 2025.
Satılık - Arazi Podgorica, Donja Gorica

Podgorica, Donja Gorica

Talep üzerine adres

Arsa satılık Donja Gorica, Podgorica – 2900 m². Fiyat: Fiyat için sorun

2900 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine