Ilya Salin

5 - (aktif ilan)

-

Danışman Lisans Numarası

-

İlanlar
Satılık - Arazi Kotor, Bigova

Arazi

8. apr 2026.
Satılık - Arazi Kotor, Bigova

Kotor, Bigova

Talep üzerine adres

Arsa satılık Bigova, Kotor – 600 m². Fiyat: 183.000 €

600 m²

Satılık

305 €/m²

183.000 €

Satılık - Ev Kotor, Prčanj

Ev

8. apr 2026.
Satılık - Ev Kotor, Prčanj

Kotor, Prčanj

Talep üzerine adres

Dört yatak odalı+ ev satılık Prčanj, Kotor – 300 m², 3 banyo. Fiyat: Fiyat için sorun

6

3

300 m²

Satılık

Fiyat talep üzerine

Satılık - Arazi Tivat, Krašići

Arazi

8. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Krašići, Tivat – 150 m². Fiyat: 529.000 €

150 m²

Satılık

3.526,7 €/m²

529.000 €

Satılık - Arazi Tivat, Krašići

Arazi

8. apr 2026.
Satılık - Arazi Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Talep üzerine adres

Arsa satılık Krašići, Tivat – 617 m². Fiyat: 140.000 €

617 m²

Satılık

226,9 €/m²

140.000 €

Satılık - Daire Tivat, Krašići

Daire

30. mart 2026.
Satılık - Daire Tivat, Krašići

Tivat, Krašići

Talep üzerine adres

İki yatak odalı daire satılık Krašići, Tivat – 119 m², 3 banyo. Fiyat: 496.199 €

2+1

3

119 m²

Satılık

496.199 €

Veri yok