Prodaja, Kuća Budva Seoce, 105 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Budva, Seoce

Seoce, Crna Gora

210.000 €

2.000 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

105 m²

Kuća u Seocima br. 960 Prodaje se kuća u Budvi, naselje Seoce. Kuća se nalazi na placu površine 250 m2. Sa balkona i iz prozora se pruža predivan pogled na more. Moguća je izgradnja drugog sprata. Ispred kuće postoji parking. U podrumu kuće nalazi se ostava / tehnička prostorija površine 40 m2. Kuća je potpuno nameštena i opremljena, takođe je urađen svež renoviranje. U ovom području se mešaju planinski i morski vazduh, što stvara jedinstvenu i korisnu mikroklimu.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 42.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

210.000 €

Učešće

42.000 €

Kredit

168.000 €

Kamata

112.140 €

Iznos mjesečne rate

934 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Budva, Seoce

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Seoce

Budva, Seoce

M-1, 85310 Budva, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Seoce, Budva – 97 m², 2 kupatila. Cijena: 145.000 €

Dvosoban

2

97 m²

Prodaja

145.000 €

Prodaja - Stan Budva, Seoce

Hitno

Stan

7. jan 2026.
Prodaja - Stan Budva, Seoce

Budva, Seoce

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Seoce, Budva – 103 m², 2 kupatila. Cijena: 345.000 €

Dvosoban

2

103 m²

Prodaja

345.000 €

Prodaja - Stan Budva, Seoce

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Seoce

Budva, Seoce

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Seoce, Budva – 77 m², 1 kupatilo. Cijena: Na upit