Prodaja, Stan Budva Petrovac, 56 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 7

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

160.000 €

2.857,1 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

56 m²

Sprat / Spratnost

3

Stan u Petrovcu br. 1182 Prelepa dvosobna stan, 56 m2, nalazi se na trećem spratu, u obezbeđenom stambenom kompleksu sa bazenom u Petrovcu. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje. Kompleks se nalazi na oko 250 metara od plaže Petrovac i u neposrednoj blizini prelepe plaže Lučice. Stan ima veoma povoljnu lokaciju, jer se nalazi u blizini prodavnica, restorana i mesta za zabavu, ali je istovremeno zaštićen od gužve turista tokom letnjeg perioda.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 32.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

160.000 €

Učešće

32.000 €

Kredit

128.000 €

Kamata

85.440 €

Iznos mjesečne rate

711 €

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Jednosoban stan za prodaju Petrovac, Budva – 56 m², 1 kupatilo. Cijena: 135.000 €

Jednosoban

1

56 m²

Prodaja

135.000 €

Prodaja - Stan Budva, Petrovac

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Petrovac, Budva – 52 m², 1 kupatilo. Cijena: 135.000 €

Dvosoban

1

52 m²

Prodaja

135.000 €

Prodaja - Stan Budva, Petrovac

Stan

8. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Petrovac