Prodaja, Stan Budva Ostalo, 46 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

160.000 €

3.478,3 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

46 m²

Sprat / Spratnost

9

Stan u Budvi br. 194 Evo primera opisa koji će istaći prednosti nekretnine: „Prodaje se udoban stan površine 46 m² u samom srcu Budve, svega 50 metara od azurnog mora. Svetla spavaća soba, prostrani dnevni boravak i slikoviti balkon biće idealno mesto za udoban život ili isplative investicije na obali Crne Gore!“

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 32.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

160.000 €

Učešće

32.000 €

Kredit

128.000 €

Kamata

85.440 €

Iznos mjesečne rate

711 €

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 46 m², 1 kupatilo. Cijena: 128.000 €

Jednosoban

1

46 m²

Prodaja

128.000 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

16. jan 2026.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Dubovica Lux

Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 48 m², 1 kupatilo. Cijena: 130.000 €

Dvosoban

1

48 m²

Prodaja

130.000 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Ostalo

Budva, Ostalo

Budva, Crna Gora

Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 43 m², 1 kupatilo. Cijena: 131.250 €

Jednosoban

1

43 m²

Prodaja

131.250 €

Prodaja - Stan Budva, Ostalo