Prodaja, Zemljište Budva Reževići, 3561 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

285.000 €

80 € / m²

Kvadratura

3561 m²

Plac u Reževićima br. 601 Velika parcela u Budvi Prodaje se parcela, površine – 3561 m2, u jednom od naselja grada Budve - Reževići. Sa parcele se pruža predivan pogled na more. Moguće je izgraditi 7 trospratnih zgrada - turistički kompleks. Komunalije su već plaćene.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 57.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

285.000 €

Učešće

57.000 €

Kredit

228.000 €

Kamata

152.189 €

Iznos mjesečne rate

1.267 €

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 450 m². Cijena: 241.000 €

450 m²

Prodaja

535,6 €/m²

241.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 1000 m². Cijena: 297.000 €

1000 m²

Prodaja

297 €/m²

297.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 1000 m². Cijena: 300.000 €

1000 m²

Prodaja

300 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Hitno

Zemljište

6. apr 2026.
Popović Prime Estate
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 423 m². Cijena: 300.000 €

423 m²

Prodaja

709,2 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 420 m². Cijena: 110.000 €

420 m²

Prodaja

261,9 €/m²

110.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 834 m². Cijena: 220.000 €

834 m²

Prodaja

263,8 €/m²

220.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 1390 m². Cijena: 350.000 €

1390 m²

Prodaja

251,8 €/m²

350.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

11. maj 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 957 m². Cijena: 382.800 €

957 m²

Prodaja

400 €/m²

382.800 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 3200 m². Cijena: 1.000.000 €

3200 m²

Prodaja

312,5 €/m²

1.000.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

16. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

450 m²

Prodaja

535,6 €/m²

241.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

Zemljište za prodaju Reževići, Budva – 10556 m². Cijena: 750.000 €

10556 m²

Prodaja

71 €/m²

750.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

1390 m²

Prodaja

251,8 €/m²

350.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

1000 m²

Prodaja

300 €/m²

300.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

420 m²

Prodaja

261,9 €/m²

110.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Reževići, Crna Gora

834 m²

Prodaja

263,8 €/m²

220.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Hitno

Zemljište

6. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Reževići

Budva, Reževići

Adresa na upit

423 m²

Prodaja

709,2 €/m²

300.000 €