Prodaja, Stan Budva Bečići, 49 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 1

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Bečići

Omladinskih brigada bb

110.000 €

2.244,9 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

49 m²

Sprat / Spratnost

5

Stan u Bečićima br. 2082 Na prodaju se nudi potpuno namešten stan sa dve spavaće sobe, koji se nalazi na 5. spratu sedmospratne zgrade u mirnom delu Bečića. Stan ima kuhinju, 2 spavaće sobe, kupatilo, dnevnu sobu i terasu, kao i kućne aparate. Iz prozora se pruža pogled na planine. Na teritoriji kompleksa nalazi se bazen. U neposrednoj blizini nalaze se prodavnice i pekare, a na pet minuta vožnje automobilom dostupni su supermarketi, tržni centri, restorani i zdravstvene usluge. Ovaj stan je idealan za one koji traže mirno mesto za život uz mogućnost lake dostupnosti svih sadržaja.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 22.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

110.000 €

Učešće

22.000 €

Kredit

88.000 €

Kamata

58.740 €

Iznos mjesečne rate

489 €

Stan

9. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 46 m², 1 kupatilo. Cijena: 90.000 €

Jednosoban

1

46 m²

Prodaja

90.000 €

Prodaja - Stan Budva, Bečići

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 46 m², 1 kupatilo. Cijena: 110.400 €