Prodaja, Zemljište Danilovgrad Zagarač, 3700 m2

16. okt 2025.
Advert Image
1 / 6
Ivana Master

Ivana Master

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Danilovgrad, Zagarač

Adresa na upit

50.000 €

13,5 € / m²

Kvadratura

3700 m²

Prodaje se plac na selu 3700m2, Donji Zagarac. Plac se nalazi iza fabrike za proizvodnju ljekova. Makadamski put 350m od glavnog puta do placa. Sa glavnog puta na 100m voda i struja, prelijep pogled na selo. Plodno zemljiste.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 10.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

50.000 €

Učešće

10.000 €

Kredit

40.000 €

Kamata

26.700 €

Iznos mjesečne rate

222 €

  • Uploaded content
    Master Real Estate

    Ivana Master

Slične nekretnine
Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate
Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Ostalo

Danilovgrad, Ostalo

Danilovgrad

Zemljište za prodaju Ostalo, Danilovgrad – 4000 m². Cijena: 40.000 €

4000 m²

Prodaja

10 €/m²

40.000 €

Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Kujava

Zemljište

20. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Kujava

Danilovgrad, Kujava

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Kujava, Danilovgrad – 3783 m². Cijena: 45.000 €

3783 m²

Prodaja

11,9 €/m²

45.000 €

Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Jastreb

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Jastreb

Danilovgrad, Jastreb

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Jastreb, Danilovgrad – 3515 m². Cijena: 49.200 €

3515 m²

Prodaja

14 €/m²

49.200 €

Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Donji Zagarač

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Donji Zagarač

Danilovgrad, Donji Zagarač

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Donji Zagarač, Danilovgrad – 3700 m². Cijena: 50.000 €

3700 m²

Prodaja

13,5 €/m²

50.000 €

Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Ostalo

Zemljište

26. maj 2025.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Danilovgrad – 3614 m². Cijena: 54.500 €

3614 m²

Prodaja

15,1 €/m²

54.500 €

Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Ostalo

Zemljište

9. mart 2026.
Dandelion Real Estate

Zemljište za prodaju Ostalo, Danilovgrad – 4000 m². Cijena: 35 €

4000 m²

Prodaja

0 €/m²

35 €

Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Spuž

Zemljište

5. mart 2026.
Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Spuž

Danilovgrad, Spuž

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Spuž, Danilovgrad – 1600 m². Cijena: 40.000 €

1600 m²

Prodaja

25 €/m²

40.000 €

Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Spuž

Zemljište

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Zemljište Danilovgrad, Spuž

Danilovgrad, Spuž

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Spuž, Danilovgrad – 2044 m². Cijena: 41.000 €

2044 m²

Prodaja

20,1 €/m²

41.000 €