Prodaja, Stan Herceg Novi Ostalo, 73 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 11
Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Herceg Novi, Ostalo

Orijenskog bataljona

190.000 €

2.602,7 € / m²

Broj soba

2

Broj kupatila

1

Kvadratura

73 m²

Sprat / Spratnost

1

Na prodaju dvosoban stan u Herceg Novom, ul. Orjenskog bataljona. ● Cena: 190.000 € ● Površina: 73 m², 1. sprat ● Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje, odvojene trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila i terase ● Ostava u podrumu zgrade ● Stan se nalazi na idealnoj lokaciji kako za život, tako i za izdavanje Preko puta je autobuska stanica. U blizini su Idea i City market. Do centra i Starog grada ima 6 minuta hoda.

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 38.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

190.000 €

Učešće

38.000 €

Kredit

152.000 €

Kamata

101.460 €

Iznos mjesečne rate

845 €

  • Uploaded content
    Fortunela Real Estate

    Kalena Matić

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Herceg Novi, Ostalo

Stan

28. nov 2025.
Prodaja - Stan Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Herceg Novi – 72 m², 2 kupatila. Cijena: 165.000 €

Jednosoban

2

72 m²

Prodaja

165.000 €

Prodaja - Stan Herceg Novi, Ostalo

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Herceg Novi, Ostalo

Herceg Novi, Ostalo

Braće Pedišića 47, 85348 Herceg Novi, Montenegro

Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Herceg Novi – 31 m², 1 kupatilo. Cijena: 155.000 €