Prodaja, Stan Kotor Dobrota, 32 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Kotor, Dobrota

Dobrota, Opština Kotor, Crna Gora

119.250 €

3.726,6 € / m²

Broj soba

Garsonjera

Broj kupatila

1

Kvadratura

32 m²

Stan u Dobroti №2118 !!!Pogledajte sve stanove u kompleksu!!! Novi kompleks se nalazi u Bokokotorskom zalivu, svega pet minuta od grada Kotora, zaštićenog od strane UNESCO-a. Svaki stan ima predivan pogled na more i planine, a očaravajući zalasci i izlasci sunca biće vaši stalni saputnici dok budete živeli ovde. Kompleks obuhvata dve zgrade, a uz svaki stan dolazi i posebno parking mesto. Uskoro će biti završeni izgradnja spa centra, dečjeg igrališta i recepcije. Okružen zelenilom, ovaj kompleks je idealno mesto za miran život u harmoniji sa prirodom i venecijanskim nasleđem. Na pešačkoj udaljenosti nalazi se šetalište u Dobroti, gde se nalaze butik hoteli, restorani i kafići. (function() { var moduleScript = document.createElement('script'); moduleScript.src = '//admin.realtyprotech.com/services/module/script.js'; moduleScript.addEventListener('load', function() { RPTModule.init({ token: 'mdrealty/BokaBellevue', color: '#0058B9', showButton: 1, text: 'Izaberite stan',icon: 1, }); }); document.head.appendChild(moduleScript); })(); .RPTModule-btn{bottom: 140px; right: 40px;}

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 23.850 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

119.250 €

Učešće

23.850 €

Kredit

95.400 €

Kamata

63.679 €

Iznos mjesečne rate

530 €

Eksterni link

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content