Prodaja, Kuća Budva Blizikuće, 231 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 14

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Budva, Blizikuće

Adresa na upit

850.000 €

3.679,7 € / m²

Broj soba

4

Broj kupatila

4

Kvadratura

231 m²

Vile u Blizikućama br. 2125 Prodaju se dve impresivne vile, koje su odvojene jedna od druge. Svaka od njih nudi sledeće karakteristike: Lična parcela površine 400 m².Vila površine 231 m².4 prostrane spavaće sobe i 4 kompletna kupatila.Luksuzni „Infinity” bazen sa hidromasažom i jedinstvenim sistemom protivstrujnog plivanja.Mnoštvo savremenih pogodnosti, uključujući otvorenu letnju kuhinju sa frižiderom i roštiljem, terasnu pergolu za zaštitu od vremenskih uslova, 2 natkrivena parking mesta sa punjačem za električna vozila, automatski sistem za navodnjavanje bašte, kadu sa pogledom na more, prijatnu saunu, plafone u dnevnoj sobi visine 6 metara i mnoge druge pogodnosti.Ove vile se izdvajaju svojom ugljenično neutralnom konstrukcijom, nudeći toplotnu izolaciju prema standardima pasivne kuće, trostruko staklo, solarne panele snage 10 kW/h, sistem recirkulacije kišnice, podno grejanje pomoću toplotnih pumpi, visokoefikasno hlađenje i sistem ventilacije sa rekuperacijom toplote. Posebnost dizajna vile ogleda se u maksimalnoj orijentaciji ka ekologiji i impresivnom pogledu na more i planine, uz očuvanje privatnosti. Njihov funkcionalni raspored i jedinstveni dizajn – sjajan su primer savremene organske arhitekture. Ovo je jedinstven projekat takve vrste u Crnoj Gori.

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 170.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god