Prodaja, Stan Podgorica Nova Dalmatinska, 35 m2

31. mart 2026.
Advert Image
1 / 10

Eksterni link

Sonja Vukmirović

Sonja Vukmirović

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Nova Dalmatinska

Slovačka

95.000 €

2.714,3 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

35 m²

Sprat / Spratnost

4

Stan se nalazi u ul. Slovačkoj , površine 35 m2 ( po Ln 30 m2 ) na IV spratu - potkrovlje po strukturi jednosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, male spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se namješten. Instaliran je klima uređaj. Zgrada posjeduje lift.

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 19.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

95.000 €

Učešće

19.000 €

Kredit

76.000 €

Kamata

50.730 €

Iznos mjesečne rate

422 €

Eksterni link

  • Uploaded content
    Prizma S

    Sonja Vukmirović

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Nova Dalmatinska

Stan

11. apr 2026.
Horizon Real Estate
Prodaja - Stan Podgorica, Nova Dalmatinska

Podgorica, Nova Dalmatinska

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Nova Dalmatinska, Podgorica – 32 m², 1 kupatilo. Cijena: 105.000 €

Jednosoban

1

32 m²

Prodaja

105.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Nova Dalmatinska

Stan

13. mart 2026.
Horizon Real Estate
Prodaja - Stan Podgorica, Nova Dalmatinska

Podgorica, Nova Dalmatinska

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Nova Dalmatinska, Podgorica – 73 m², 2 kupatila. Cijena: 176.000 €

Dvosoban