Prodaja, Stan Budva Ostalo, 44 m2

03119599
-
Prodaja
Stan Budva, Ostalo
Adresa na upit
88.000 €
2.000 € / m²
Broj soba
1
Broj kupatila
1
Kvadratura
44 m²
Kompleks u Budvi №1828 Novi petospratni stambeni kompleks u centru Budve, u neposrednoj blizini glavnog Bulevara. Cena od 88 000 evra. Podzemni parking za 9 parking mesta. Kvalitetna unutrašnja završna obrada uz upotrebu parketa, keramike i sanitarija visokog kvaliteta. Klima uređaji, sprovedeni televizija i internet, protivpožarni alarm Udaljenost do mora 350 metara, do Starog grada Budve 15 minuta peške.
Dodatne karakteristike
Nema podataka
Kalkulator kredita
Učešće
20.0%5%
50%
Iznos: 17.600 €
Kamatna stopa
4.50%1%
8%
Rok otplate
25 god5 god
35 god
Cijena nekretnine
88.000 €
Učešće
17.600 €
Kredit
70.400 €
Kamata
46.992 €
Iznos mjesečne rate
391 €
Pokreni navigaciju pomoću
MD RealtyTaisija Golovach
Slične nekretnine

Stan
Garsonjera za prodaju Ostalo, Budva – 42 m², 1 kupatilo. Cijena: 85.000 €
Garsonjera
1
42 m²
Prodaja
85.000 €

Stan
Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 47 m², 1 kupatilo. Cijena: 98.000 €
Jednosoban
1
47 m²
Prodaja
98.000 €

Stan
Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 45 m², 1 kupatilo. Cijena: 100.000 €
Jednosoban
1
45 m²
Prodaja
100.000 €

Stan
Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 47 m², 1 kupatilo. Cijena: 105.000 €
Jednosoban
1
47 m²
Prodaja
105.000 €

Stan
Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 47 m², 1 kupatilo. Cijena: Na upit
Jednosoban
1
47 m²
Prodaja
Cijena na upit

Stan
Jednosoban stan za prodaju Ostalo, Budva – 42 m², 1 kupatilo. Cijena: Na upit
Jednosoban
1
42 m²
Prodaja