Prodaja, Stan Budva Rafailovići, 54 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 16

Eksterni link

Tina  Arhangeljskaja

Tina Arhangeljskaja

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Rafailovići

Adresa na upit

190.000 €

3.518,5 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

54 m²

Sprat / Spratnost

2

Apartman sa bazenom na krovu u Rafailovićima — 250 metara od mora. ​U turističkom naselju Rafailovići prodaje se moderan stan površine 54 m². Objekat se nalazi na drugom spratu sedmospratne stambene zgrade, čija je glavna prednost privatna zona za odmor sa bazenom na krovu i panoramskim pogledom na Jadran. ​Prednosti lokacije: ​Udaljenost od mora: 3 minuta laganog hoda do šetališta i plaža. ​Infrastruktura: U neposrednoj blizini nalaze se najbolji riblji restorani na obali, kafići i prodavnice, dok je zgrada pozicionirana van glavne turističke buke. ​ Prostor i enterijer: Raspored je projektovan sa fokusom na ergonomiju: ​Hodnik; ​Odvojena spavaća soba; ​Kupatilo; ​Svijetao dnevni boravak sa kuhinjskom zonom; ​Terasa. ​Stan je u potpunosti namješten i opremljen savremenom tehnikom. Enterijerom dominiraju svijetli tonovi koji, u kombinaciji sa velikim prozorskim površinama, stvaraju prozračan i prijatan ambijent. ​ Pravni status: Dokumentacija je čista (1/1) i objekat je u potpunosti spreman za prodaju. Ova ponuda je pogodna kako za lični boravak, tako i za investiciju sa visokim potencijalom za izdavanje. ​ Kontaktirajte nas kako biste dogovorili termin za obilazak ili dobili detaljnu analizu investicione privlačnosti objekta.

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 38.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%