Prodaja, Stan Budva Rafailovići, 251 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 12

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Rafailovići

Rafailovići, Crna Gora

451.800 €

1.800 € / m²

Broj soba

4

Broj kupatila

1

Kvadratura

251 m²

Stan u Rafailovićima br. 491 Luksuzni penthaus, sa zadivljujućim pogledom na more. Nalazi se na prvoj liniji uz more. Ovaj penthaus ima ukupnu površinu od 251m2. Raspored stana obuhvata: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, tri kupatila, vešeraj, hodnik i prostranu terasu. Ovaj stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na nekoliko minuta hoda do plaže i u blizini mnogih poznatih restorana mediteranske kuhinje.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 90.360 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

451.800 €

Učešće

90.360 €

Kredit

361.440 €

Kamata

241.260 €

Iznos mjesečne rate

2.009 €

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Adresa na upit

Trosoban stan za prodaju Rafailovići, Budva – 82.81 m², 1 kupatilo. Cijena: 372.645 €

Trosoban

1

83 m²

Prodaja

372.645 €

Prodaja - Stan Budva, Rafailovići

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići

Rafailovići, Crna Gora

Trosoban stan za prodaju Rafailovići, Budva – 110 m², 1 kupatilo. Cijena: 395.000 €

Trosoban

1

110 m²

Prodaja

395.000 €

Prodaja - Stan Budva, Rafailovići

Stan

26. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Rafailovići

Budva, Rafailovići