Prodaja, Kuća Budva Ostalo, 150 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 5

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Budva, Ostalo

Adresa na upit

500.000 €

3.333,3 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

2

Kvadratura

150 m²

Vila u Krimovici br. 2114 San na obali Jadranskog mora! Prodaje se vila u zatvorenom naselju Krimovica! Predstavljamo vam jedinstvenu ponudu – prizemnu vilu u mirnom i bezbednom naselju Krimovica. Nalazi se na pešačkoj udaljenosti od prelepih plaža Ploče, Trsteno, Jaz i drugih, ovo naselje će biti idealno mesto za vaš odmor i stalni boravak. Vila ukupne površine 128 m2 nalazi se na zemljištu površine 408 m2. Iz njenih prozora pruža se zadivljujući pogled na Jadransko more već sa prvog sprata! Kuća je osmišljena do najsitnijih detalja: 3 udobne spavaće sobe i 2 kupatila obezbeđuju komforan boravak kako za porodicu, tako i za društvo prijatelja. Prostrani dnevni boravak, spojen sa kuhinjom, stvara atmosferu domaće udobnosti i topline. Privatni bazen biće odlično mesto za osveženje u vrelim letnjim danima i za organizovanje zabava. Nudimo pogodnu sistemu plaćanja na rate, što ovu vilu čini još pristupačnijom. Ne propustite jedinstvenu priliku da postanete vlasnik vile na obali Jadranskog mora! Za dodatne informacije i organizaciju razgledanja, molimo vas da nas kontaktirate.

Dodatne karakteristike

Stanje

Novogradnja

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 100.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

500.000 €

Učešće

100.000 €

Kredit

400.000 €

Kamata

266.999 €

Iznos mjesečne rate

2.223 €

Eksterni link

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content