Prodaja, Stan Budva Bečići, 48 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

172.800 €

3.600 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

48 m²

Sprat / Spratnost

4

Stan u Bečićima br. 688 Na prodaju je stan u prelepom kompleksu u Bečićima. Stambeni kompleks „Garmonija“ predstavlja gotove apartmane premium klase, smeštene na prvoj liniji od mora u samom centru Budvanske rivijere. U kompleksu se nalaze: sopstveni vrtić za decu koja govore ruski, sopstveni medicinski centar, sopstveni fitnes centar sa bazenom, kao i višespratni podzemni parking. Cela teritorija kompleksa je obezbeđena. Ukupna površina stana iznosi 48 m2. Raspored: posebna spavaća soba, kuhinja spojena sa dnevnim boravkom i kuhinjskim delom, kupatilo i terasa sa koje se pruža prelep pogled na more. Stan je potpuno namešten i opremljen svom neophodnom belom tehnikom.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 34.560 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

172.800 €

Učešće

34.560 €

Kredit

138.240 €

Kamata

92.275 €

Iznos mjesečne rate

768 €

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

Dvosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 51 m², 1 kupatilo. Cijena: 140.000 €

Dvosoban

1

51 m²

Prodaja

140.000 €

Prodaja - Stan Budva, Bečići

Stan

4. apr 2026.
Prodaja - Stan Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Bečići, Budva – 44 m², 1 kupatilo. Cijena: 140.800 €