Prodaja, Stan Budva Bečići, 51 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Bečići

Ive Lole Ribara, 85316 Budva, Crna Gora

145.000 €

2.843,1 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

51 m²

Sprat / Spratnost

2

Stan u Bečićima br. 2584 Nudi se na prodaju jednosoban stan površine 51 m², smešten na 2. spratu moderne stambene zgrade sa liftom u turističkom naselju Bečići. Osnovne karakteristike: Površina: 51 m²Sprat: 2Spavaće sobe: 1Kupatila: 1Terasa: Pogled na moreStan ima funkcionalan raspored i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjskim delom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Iz stana se pruža pogled na more i grad. Stan je potpuno namešten i opremljen svom neophodnom belom tehnikom, kao što je veš mašina. Zgrada je takođe opremljena liftom. Lokacija: Stan se nalazi u turističkom naselju Bečići, koje se smatra jednim od najpopularnijih mesta za odmor i život na Budvanskoj rivijeri. Područje je poznato po svojoj dugoj peščanoj plaži i razvijenoj infrastrukturi. Plaža Bečići — oko 500 mŠetalište i zona za šetnju — oko 500 mSupermarketi i prodavnice — 200–300 mKafići i restorani — 300–500 mHotel Splendid Conference & Spa Resort — oko 700 mStari grad Budva — oko 3 kmInvesticioni potencijal: Nekretnine u Bečićima uživaju stabilnu potražnju zahvaljujući blizini jedne od najboljih plaža na Budvanskoj rivijeri i razvijenoj turističkoj infrastrukturi. Ovaj objekat može biti kako udoban dom pored mora, tako i efikasna investicija sa mogućnošću ostvarivanja prihoda od izdavanja.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 29.000 €

Kamatna stopa

4.50%