Prodaja, Kuća Budva Bečići, 295 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 10

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Budva, Bečići

Bečići, Crna Gora

460.000 €

1.559,3 € / m²

Broj soba

13

Broj kupatila

8

Kvadratura

295 m²

Kuća u Bečićima br. 952 Velika kuća sa apartmanima namenjenim za izdavanje. Ukupno u kući ima 8 jednosobnih apartmana, u svakom kupatilo i mini kuhinja, kao i dva velika dvosobna apartmana sa kupatilom i kuhinjom. Na drugom spratu je stan vlasnika, koji se sastoji od dve spavaće sobe, dnevne sobe, zastakljene terase, kuhinje i kupatila. Veoma blizu mora, samo 250 metara. U turističkoj sezoni, 100% popunjenost. Postoji dozvola za izgradnju još jednog sprata. Oko kuće je prelep dvorišni prostor sa kivijem i vinovom lozom. Parking za 2-3 automobila.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 92.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

460.000 €

Učešće

92.000 €

Kredit

368.000 €

Kamata

245.639 €

Iznos mjesečne rate

2.045 €

Kuća

26. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Bečići

Budva, Bečići

Adresa na upit

Četvorosobna kuća za prodaju Bečići, Budva – 337 m², . Cijena: 430.000 €

4

-

337 m²

Prodaja

430.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Bečići

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Bečići

Budva, Bečići

Bečići, Opština Budva, 85316, Crna Gora

Trosoba kuća za prodaju Bečići, Budva – 170 m², 3 kupatila. Cijena: 550.000 €

3

3

170 m²

Prodaja

550.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Bečići