Prodaja, Stan Herceg Novi Igalo, 45 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Herceg Novi, Igalo

Herceg Novi, Crna Gora

115.000 €

2.555,6 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

45 m²

Kompleks u Herceg Novom №274 Evo predloga opisa koji će istaći prednosti objekta: „Prodaje se udoban stan površine 45 kv. m u modernom stambenom kompleksu u Herceg Novom, svega 800 metara od mora. Na raspolaganju su vam stilizovana dnevna soba, spavaća soba, dva balkona za jutarnju kafu i pristup osvežavajućem bazenu u okviru kompleksa — idealan izbor za udoban odmor ili isplativu investiciju!“

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 23.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

115.000 €

Učešće

23.000 €

Kredit

92.000 €

Kamata

61.410 €

Iznos mjesečne rate

511 €

Stan

14. nov 2025.
Prodaja - Stan Herceg Novi, Igalo

Herceg Novi, Igalo

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Igalo, Herceg Novi – 40 m², 1 kupatilo. Cijena: 115.000 €

Jednosoban

1

40 m²

Prodaja

115.000 €

Prodaja - Stan Herceg Novi, Igalo

Stan

14. jun 2025.
Prodaja - Stan Herceg Novi, Igalo

Herceg Novi, Igalo

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Igalo, Herceg Novi – 90 m², 2 kupatila. Cijena: 155.000 €

Dvosoban

2

90 m²

Prodaja

155.000 €

Prodaja - Stan Herceg Novi, Igalo

Stan

9. feb 2026.
Prodaja - Stan Herceg Novi, Igalo

Herceg Novi, Igalo

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Igalo, Herceg Novi – 55 m², 1 kupatilo. Cijena: 155.000 €