Prodaja, Zemljište Budva Petrovac, 1978 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 4

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

712.080 €

360 € / m²

Kvadratura

1978 m²

Plac u Petrovcu br. 782 Prodaje se zemljišna parcela, na 500 metara od mora. Površina zemljišne parcele – 1978 m2. Prema generalnom planu mogu se izgraditi dve stambene zgrade od 4 sprata. Dozvoljena je izgradnja 2437 m2. Postoji put, struja, voda.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 142.416 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

712.080 €

Učešće

142.416 €

Kredit

569.664 €

Kamata

380.249 €

Iznos mjesečne rate

3.166 €

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Petrovac, Budva – 2000 m². Cijena: 420.000 €

2000 m²

Prodaja

210 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Zemljište

31. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Prva Linija Magistralnog Puta Petrovac–Virpazar

Zemljište za prodaju Petrovac, Budva – 40000 m². Cijena: 800.000 €

40000 m²

Prodaja

20 €/m²

800.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Petrovac, Budva – 495 m². Cijena: 180.000 €

495 m²

Prodaja

363,6 €/m²

180.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

Zemljište za prodaju Petrovac, Budva – 702 m². Cijena: 200.000 €

702 m²

Prodaja

284,9 €/m²

200.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Kuća

17. feb 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Adresa na upit

Četvorosobna kuća za prodaju Petrovac, Budva – 181 m², 4 kupatila. Cijena: 600.000 €

4

4

181 m²

Prodaja

600.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Kuća

26. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Adresa na upit

Četvorosobna kuća za prodaju Petrovac, Budva – 260 m², . Cijena: 650.000 €

4

-

260 m²

Prodaja

650.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Petrovac, Crna Gora

Četvorosobna+ kuća za prodaju Petrovac, Budva – 190 m², 4 kupatila. Cijena: 680.000 €

7

4

190 m²

Prodaja

680.000 €

Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Kuća

14. jun 2025.
Prodaja - Kuća Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Adresa na upit

Četvorosobna+ kuća za prodaju Petrovac, Budva – 480 m², 12 kupatila. Cijena: 682.500 €

10

12

480 m²

Prodaja

682.500 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Zemljište

31. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Prva Linija Magistralnog Puta Petrovac–Virpazar

40000 m²

Prodaja

20 €/m²

800.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Budvanska rivijera, Crna Gora

702 m²

Prodaja

284,9 €/m²

200.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Adresa na upit

2000 m²

Prodaja

210 €/m²

420.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Petrovac

Budva, Petrovac

Adresa na upit

495 m²

Prodaja

363,6 €/m²

180.000 €