Prodaja, Stan Budva Pržno, 62 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Budva, Pržno

Xlix Ulica, 85315 Budva, Crna Gora

210.000 €

3.387,1 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

62 m²

Stan u Pržnu br. 2575 Nudimo na prodaju stan sa panoramskim pogledom na more u Pržnu, svega 100 metara od mora. Osnovne karakteristike: Površina stana: 62 m²Garaža: 13 m²Spavaće sobe: 1 garderoberTerase: 2Kupatilo: 1 (sa podnim grejanjem)Klima uređaji: 2Pogled: panoramski na moreOpremljenost: 1 spavaća sobaGarderober2 teraseKupatilo sa podnim grejanjemPotpuno spreman za useljenjeLokacija: Do plaže Pržno: 100 m (1–2 minuta peške)Do Budve (centar): ≈ 5–6 km (7–10 minuta automobilom)Do supermarketa (Voli u Rafailovićima): ≈ 1,5 km (20 minuta peške)Do aerodroma Tivat: ≈ 25 km (30 minuta automobilom)Potencijal za izdavanje: Stan ima visok potencijal za izdavanje zahvaljujući blizini plaže, panoramskom pogledu na more i garaži, što ga čini dobrom investicijom kako za kratkoročno tako i za dugoročno izdavanje.

Dodatne karakteristike

Opremljenost

Namješten

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 42.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

210.000 €

Učešće

42.000 €

Kredit

168.000 €

Kamata

112.140 €

Iznos mjesečne rate

934 €

Stan

6. maj 2026.
Prodaja - Stan Budva, Pržno

Budva, Pržno

Adresa na upit

Dvosoban stan za prodaju Pržno, Budva – 66 m², 1 kupatilo. Cijena: 175.000 €

Dvosoban

1

66 m²

Prodaja

175.000 €