Prodaja, Stan Tivat Ostalo, 56 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Ostalo

Tivat, Crna Gora

224.000 €

4.000 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

56 m²

Stan u Tivtu br. 418 Na prodaju se nude ekskluzivni apartmani u Tivtu. Kompleks sa 14 stanova luksuznog dizajna. Kuća smeštena na vrhu malog brda, sa kojeg se pruža panoramski pogled na Tivat i zaliv. Završetak gradnje planiran je za januar 2018. godine, a ovaj apartmanski kompleks će nesumnjivo postati jedno od najprestižnijih mesta za stanovanje u Tivtu. Stanarima ovih pažljivo projektovanih apartmana biće dostupni privatni parking, teretana, bazen i posebna ostava. DOSTUPNI STANOVI: SPRAT SPAVAĆE SOBE UKUPNA POVRŠINA CENA Prizemlje 1 56 € 224.000 Prizemlje 1 78 € 314.000 Prizemlje 1 86 € 344.000 Prizemlje 2 147 € 587.000 Prvi sprat 2 104 € 464.000 Drugi sprat 2 137 € 649.000 Drugi sprat 2 109 € 514.000 Drugi sprat 2 104 € 492.000 Treći sprat 2 128 € 684.000 Treći sprat 2 91 € 455.000 Treći sprat 2 104 € 499.000

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 44.800 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

224.000 €

Učešće

44.800 €

Kredit

179.200 €

Kamata

119.616 €

Iznos mjesečne rate

996 €

Stan

13. okt 2025.
Dandelion Real Estate

Dvosoban stan za prodaju Ostalo, Tivat – 52 m², 1 kupatilo. Cijena: 212.500 €

Dvosoban

1

52 m²

Prodaja

212.500 €

Prodaja - Stan Tivat, Ostalo