Prodaja, Stan Podgorica Zabjelo, 50 m2

17. maj 2026.
Advert Image
1 / 9

Eksterni link

Veljko Radulovic

Veljko Radulovic

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Zabjelo

Dahna, iza Montenegro Petrol pumpe i Volvox-a

102.500 €

2.050 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

50 m²

Sprat / Spratnost

1

PRODAJA – Jednosoban stan (50m2), Podgorica, Dahna – 102.500€ 📍 Lokacija: Dahna, Podgorica Iza “Montenegro Petrol” pumpe, iza objekta “Volvox”, u blizini bulevara Vojislavljevića 📐 Površina i tip: Jednosoban stan – 50m2 Sprat: I Objekat spratnosti: Su + P + 3 Stan posjeduje svoje parking mjesto 🏠 Opis nekretnine: Na prodaju jednosoban stan površine 50m2, smješten na prvom spratu savremenog stambeno–poslovnog objekta u naselju Dahna. Riječ je o novogradnji modernog koncepta, sa funkcionalnim rasporedom i odličnim investicionim potencijalom. Stan je idealan kako za život, tako i za izdavanje, posebno imajući u vidu razvoj ovog dijela grada i obezbijeđeno parking mjesto, što predstavlja veliku prednost za ovu lokaciju. 📐 Raspored / struktura: – Hodnik – Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) – Terasa – Kupatilo – Spavaća soba ✅ Dodatno: – Parking mjesto uključeno u cijenu – Odlična investicija (pogodno za izdavanje) – Mirna, ali urbana lokacija – Funkcionalan raspored – Nova gradnja – moderan koncept – Planirani završetak radova: 01.12.2026. 📍 Lokacija i okruženje: Stan se nalazi u naselju Dahna u Podgorica, u blizini bulevara Vojislavljevića i Ulice Iva Vizina. U neposrednoj blizini nalaze se: – Odsjek za inspekciju radova – Logate Institut za informacione tehnologije – Hasvet PG International Animal Hospital – Balon sala Dahna – Teretane i fitness centri – Vrtići, škole i fakulteti – Kafići i restorani – Frizerski i kozmetički saloni – Apoteke i dom zdravlja Lokacija nudi odličnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama i svim važnim sadržajima za svakodnevni život. 💶 Cijena: 102.500€ 📞 Kontakt: 📲 +382 67 85 55 88 📲 +382 67 33 73 72 🌐 www.matnekretnine.me