Prodaja, Zemljište Budva Buljarica, 15 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 3

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Zemljište Budva, Buljarica

Buljarica, Crna Gora

260.000 €

17.333,3 € / m²

Kvadratura

15 m²

Plac u Buljarici br. 853 Prodaje se plac, ukupne površine – 2027 m2, u Buljarici, opština Budva. Na sunčanom obronku, okrenutom ka moru, u selu, ispod magistrale. Do mora – 15 min peške. Na placu se nalaze ruševine (15 m2), koje omogućavaju dobijanje dozvole za izgradnju kuće. Planira se izgradnja pristaništa za jahte.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 52.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

260.000 €

Učešće

52.000 €

Kredit

208.000 €

Kamata

138.839 €

Iznos mjesečne rate

1.156 €

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 1783 m². Cijena: 267.450 €

1783 m²

Prodaja

150 €/m²

267.450 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 518 m². Cijena: 75.000 €

518 m²

Prodaja

144,8 €/m²

75.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

31. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 517 m². Cijena: 75.000 €

517 m²

Prodaja

145,1 €/m²

75.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

5. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 365 m². Cijena: 98.550 €

365 m²

Prodaja

270 €/m²

98.550 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 972.26 m². Cijena: 194.452 €

972 m²

Prodaja

200 €/m²

194.452 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Buljarica, Crna Gora

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 1400 m². Cijena: 336.000 €

1400 m²

Prodaja

240 €/m²

336.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 2227 m². Cijena: 556.750 €

2227 m²

Prodaja

250 €/m²

556.750 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

26. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 3659 m². Cijena: 600.000 €

3659 m²

Prodaja

164 €/m²

600.000 €

Nekretnine u blizini
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

972 m²

Prodaja

200 €/m²

194.452 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

1783 m²

Prodaja

150 €/m²

267.450 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

2227 m²

Prodaja

250 €/m²

556.750 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 13393 m². Cijena: 2.008.950 €

13393 m²

Prodaja

150 €/m²

2.008.950 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Buljarica, Budva – 3120 m². Cijena: 624.000 €

3120 m²

Prodaja

200 €/m²

624.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

31. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

517 m²

Prodaja

145,1 €/m²

75.000 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

5. feb 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Adresa na upit

365 m²

Prodaja

270 €/m²

98.550 €

Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Budva, Buljarica

Budva, Buljarica

Buljarica, Crna Gora

1400 m²

Prodaja

240 €/m²

336.000 €