Prodaja, Stan Tivat Ostalo, 49 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 8

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Tivat, Ostalo

Adresa na upit

235.000 €

4.795,9 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

49 m²

Sprat / Spratnost

2

Stan u Tivtu №2377 Prodaja stilskog dvoetažnog stana u centru Tivta Prostran stan ukupne površine 49 kvadratnih metara nalazi se u modernoj zgradi sa liftom. Na prvom nivou nalazi se udoban dnevni boravak, spojen sa kuhinjskim dijelom, gdje je sve osmišljeno za vašu udobnost. Na drugom nivou nalazi se svijetla spavaća soba sa garderoberom, što omogućava da se održava red i organizovanost. Takođe, stan ima moderan kupatilo. Prostrana terasa pruža pogled na grad i stvara dodatni prostor za odmor. Stan je potpuno namješten i opremljen svom neophodnom bijelom tehnikom. Vama preostaje samo da se uselite i uživate u komforu. Zgrada je kvalitetno renovirana i nalazi se u jednom od najboljih dijelova grada. Za samo pet minuta hoda možete stići do luksuzne marine Porto Montenegro. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, prodavnice, restorani i drugi infrastrukturni sadržaji. Ovaj stan je pogodan kako za lično stanovanje, tako i za investiciju radi izdavanja. Kontaktirajte nas da biste saznali više ili zakazali obilazak.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 47.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

235.000 €

Učešće

47.000 €

Kredit

188.000 €

Kamata

125.490 €

Iznos mjesečne rate

1.045 €

Eksterni link

Pokreni navigaciju pomoću

  • Uploaded content
    MD Realty

    Taisija Golovach

Slične nekretnine