Prodaja, Stan Podgorica Zabjelo, 47 m2

Premium

18. maj 2026.
Advert Image
1 / 10
Jovana Tošić

Jovana Tošić

Registarski broj agencije

-

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Stan Podgorica, Zabjelo

Ksenije Cicvarić bb

137.000 €

2.914,9 € / m²

Broj soba

1

Broj kupatila

1

Kvadratura

47 m²

Sprat / Spratnost

5

Na prodaju potpuno namješten jednosoban stan površine 47m², smješten u modernom stambenom kompleksu Nivel Complex, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zabjelu. Stan se nalazi u novogradnji visokog kvaliteta i funkcionalno je organizovan, pružajući maksimalnu udobnost za svakodnevni život. Prodaje se kompletno namješten, sa pažljivo odabranim namještajem i svim potrebnim uređajima, što ga čini spremnim za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zgrada posjeduje dva lifta, moderan ulaz i kvalitetnu gradnju, dok lokacija omogućava brz i jednostavan pristup svim važnim sadržajima – marketima, restoranima, školama, vrtićima i centru grada. Odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kontaktirajte nas danas za zakazivanje obilaska.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 27.400 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

137.000 €

Učešće

27.400 €

Kredit

109.600 €

Kamata

73.158 €

Iznos mjesečne rate

609 €

  • Uploaded content
    VitaNova Group

    Jovana Tošić

Slične nekretnine
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Stan

9. apr 2026.
Master Real Estate
Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo

Podgorica, Zabjelo

Adresa na upit

Jednosoban stan za prodaju Zabjelo, Podgorica – 43 m², 1 kupatilo. Cijena: 110.000 €

Jednosoban

1

43 m²

Prodaja

110.000 €

Prodaja - Stan Podgorica, Zabjelo