Prodaja, Kuća Herceg Novi Đenovići, 300 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 13

Eksterni link

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Registarski broj agencije

03119599

Broj licence agenta

-

Ukoliko kontakt putem WhatsApp-a ili Viber-a nije moguć, koristite ostale ponuđene načine kontakta.

+382

Prodaja

Kuća Herceg Novi, Đenovići

Đenovići, Crna Gora

490.000 €

1.633,3 € / m²

Broj soba

3

Broj kupatila

1

Kvadratura

300 m²

Kuća u Đenovićima br. 531 Trospratna kuća površine 300 m2 u prelepom, slikovitom mestu Đenovići. Raspored kuće: Suteren: garaža i tehnička prostorija. Prvi sprat: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarija, kupatilo. Drugi sprat: slobodan prostor sa kuhinjom i terasom. Treći sprat: dve spavaće sobe, kupatilo i terasa sa pogledom na more. Kuća se nalazi na placu površine 350 m2. Na uređenom dvorištu nalazi se hidromasažni bazen. Kuća se nalazi u neposrednoj blizini prelepe plaže u Đenovićima. Odlično mesto za stalni boravak i letnji odmor.

Dodatne karakteristike

Nema podataka

Kalkulator kredita

Učešće

20.0%

5%

50%

Iznos: 98.000 €

Kamatna stopa

4.50%

1%

8%

Rok otplate

25 god

5 god

35 god

Cijena nekretnine

490.000 €

Učešće

98.000 €

Kredit

392.000 €

Kamata

261.659 €

Iznos mjesečne rate

2.179 €

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Herceg Novi, Đenovići

Herceg Novi, Đenovići

Đenovići, Crna Gora

Trosoba kuća za prodaju Đenovići, Herceg Novi – 71 m², 1 kupatilo. Cijena: 175.000 €

3

1

71 m²

Prodaja

175.000 €

Prodaja - Kuća Herceg Novi, Đenovići

Kuća

4. apr 2026.
Prodaja - Kuća Herceg Novi, Đenovići

Herceg Novi, Đenovići

Đenovići, Crna Gora

Dvosobna kuća za prodaju Đenovići, Herceg Novi – 81 m², 1 kupatilo. Cijena: 360.000 €

2

1

81 m²

Prodaja