Prodaja, Kuća Herceg Novi Baošići, 168 m2

03119599
-
Prodaja
Kuća Herceg Novi, Baošići
Baošići, Crna Gora
277.000 €
1.648,8 € / m²
Broj soba
5
Broj kupatila
3
Kvadratura
168 m²
Kuća u Baošićima br. 1276 Prodaje se udobna kuća površine 168 m² u slikovitim Baošićima, samo 150 metara od azurnog mora. Ova prostrana kuća sa 5 spavaćih soba idealna je za veliku porodicu ili odmor, nudeći komfor i blizinu obale po cijeni od 277 000 EUR.
Dodatne karakteristike
Nema podataka
Kalkulator kredita
Učešće
20.0%5%
50%
Iznos: 55.400 €
Kamatna stopa
4.50%1%
8%
Rok otplate
25 god5 god
35 god
Cijena nekretnine
277.000 €
Učešće
55.400 €
Kredit
221.600 €
Kamata
147.917 €
Iznos mjesečne rate
1.232 €
Pokreni navigaciju pomoću
MD RealtyTaisija Golovach
Slične nekretnine

Kuća
Četvorosobna+ kuća za prodaju Baošići, Herceg Novi – 174 m², 3 kupatila. Cijena: 330.000 €
5
3
174 m²
Prodaja
330.000 €

Kuća
Četvorosobna+ kuća za prodaju Baošići, Herceg Novi – 380 m², 3 kupatila. Cijena: 315.000 €
6
3
380 m²
Prodaja
315.000 €

Kuća
Četvorosobna kuća za prodaju Baošići, Herceg Novi – 100 m², 2 kupatila. Cijena: 400.000 €
4
2
100 m²
Prodaja
400.000 €

Kuća
Četvorosobna kuća za prodaju Baošići, Herceg Novi – 250 m², . Cijena: 530.000 €
4
-
250 m²
Prodaja
530.000 €

Kuća
Četvorosobna+ kuća za prodaju Baošići, Herceg Novi – 280 m², 4 kupatila. Cijena: 699.000 €
7
4
280 m²
Prodaja
699.000 €

Stan
Četvorosoban stan za prodaju Baošići, Herceg Novi – 200 m², 3 kupatila. Cijena: 470.000 €
Četvorosoban+
3
200 m²
Prodaja
470.000 €

Kuća
Četvorosobna+ kuća za prodaju Ostalo, Herceg Novi – 162 m², 2 kupatila. Cijena: Na upit
5
2
162 m²
Prodaja
Cijena na upit

Stan
Jednosoban stan za prodaju Baošići, Herceg Novi – 62 m², 2 kupatila. Cijena: 167.400 €
Jednosoban
2
62 m²
Prodaja
167.400 €
Nekretnine u blizini

Kuća
7
4
280 m²
Prodaja
699.000 €

Kuća
6
3
380 m²
Prodaja
315.000 €

Kuća