Pretraga

Namjena

Tip

Lokacija

Kvadratura

Cijena

Dodatno

Prodaja zemljišta Ostalo (Kolašin) - strana 2

Pronađeno 18 oglasa za upit Prodaja zemljišta Ostalo (Kolašin)

Pregled ponude za prodaju zemljišta u naselju Ostalo, Kolašin. Oglasi uključuju informacije o kvadraturi, broju soba, cijeni, lokaciji i dodatnim karakteristikama kao što su terasa, garaža, spratnost i opremljenost. Idealno za sve koji traže nekretninu prilagođenu svom budžetu i potrebama.

Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Zemljište

4. apr 2026.
Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Kolašin, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Kolašin – 3018 m². Cijena: 200.000 €

3018 m²

Prodaja

66,3 €/m²

200.000 €

Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Kolašin, Ostalo

Opasanica

Zemljište za prodaju Ostalo, Kolašin – 1292 m². Cijena: Na upit

1292 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Hitno

Zemljište

19. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Kolašin, Ostalo

Opasanica

Zemljište za prodaju Ostalo, Kolašin – 193.224 m². Cijena: Na upit

193 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Zemljište

9. jan 2026.
Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Kolašin, Ostalo

Donji Pažanj

Zemljište za prodaju Ostalo, Kolašin – 1213 m². Cijena: Na upit

1213 m²

Prodaja

Cijena na upit

Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Zemljište

27. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Kolašin, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Kolašin – 6000 m². Cijena: 480.000 €

6000 m²

Prodaja

80 €/m²

480.000 €

Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Zemljište

14. jun 2025.
Prodaja - Zemljište Kolašin, Ostalo

Kolašin, Ostalo

Adresa na upit

Zemljište za prodaju Ostalo, Kolašin – 11100 m². Cijena: 2.913.750 €

11100 m²

Prodaja

262,5 €/m²

2.913.750 €