Продаж, Будинок Budva Reževići, 217 m2

4. apr 2026.
Advert Image
1 / 15

Зовнішнє посилання

Taisija Golovach

Taisija Golovach

Реєстраційний номер агенції

03119599

Номер ліцензії агента

-

Якщо зв'язатися через WhatsApp або Viber неможливо, скористайтеся іншими доступними способами контакту.

+382

Продаж

Будинок Budva, Reževići

Адреса за запитом

1.500.000 €

6.912,4 € / m²

Кімнати

3

Санузли

4

Площа

217 m²

Вілла в Скоцідевійці, буд. 2387 Розкішна триповерхова вілла з сучасним дизайном та приголомшливим видом на Адріатику Ми представляємо вам ексклюзивну віллу, розташовану в мальовничому поселенні Скоцідевійка, перлині Будванської рив'єри. Цей унікальний будинок створений для тих, хто цінує сучасний стиль, комфорт і спокій. Вілла знаходиться всього за 13 кілометрів від Будви, в оточенні зелені, з захоплюючим панорамним видом на Адріатичне море, узбережжя, а також прекрасними заходами та сходами сонця, які зроблять кожен ваш день незабутнім. Основні характеристики вілли: Площа ділянки: 451 м²Сучасний дизайн, виконаний з використанням високоякісних матеріалів.Відкритий басейн, ідеальний для відпочинку та насолоди видом.СаунаДва паркомісця.Планування вілли: Перший рівень: Зона відпочинку біля басейну, ванна кімната, ідеальне місце для вечірок і спокійного відпочинку.Другий рівень: Простора вітальня відкритого плану, яка об'єднує обідню зону, кухню та туалет для гостей. Великі вікна заповнюють простір світлом і відкривають вид на море.Третій рівень: Три комфортні спальні, дві ванні кімнати, одна з яких є частиною головної спальні.Оздоблення та зручності: Повністю виконані столярні роботи.Керамічні підлоги.Електричні та водопровідні установки.Підлогове опалення для максимального комфорту.Сучасна сантехніка.Локація та інфраструктура: Поселення Скоцідевійка пропонує мир і приватність, одночасно знаходячись всього за кілька хвилин від магазинів, ресторанів та інших зручностей. До найближчого містечка Петровця на морі потрібно всього 5 хвилин на автомобілі. Ця вілла є ідеальним поєднанням сучасного дизайну, комфорту та природної краси. Тут ви знайдете місце для життя, наповнене натхненням і гармонією. Зв'яжіться з нами, щоб призначити перегляд та відкрити для себе дім своєї мрії!