Продаж, Квартира Budva Ostalo, 64 m2

03119599
-
Продаж
Квартира Budva, Ostalo
Адреса за запитом
180.000 €
2.812,5 € / m²
Кімнати
2
Санузли
1
Площа
64 m²
Поверх
1
Квартира в Будві № 2344 Продаж квартири в Будві, район монастиря Подмайне Локація: Будва, район монастиря Подмайне, Будванська рив'єра Поверх: Високий цоколь Загальна площа: 64 м² + тераса 14 м² Спальні: 2 Ванна кімната: 1 Характеристики: Прямий вихід до басейну Опис: Простора квартира в туристичному місті Будва, розташована в районі монастиря Подмайне, ідеальна для тих, хто шукає комфорт і спокій далеко від міської метушні. Будівля відрізняється якісним будівництвом, зеленим оточенням і басейном, який працює в літній сезон. Квартира включає: 2 спальні Простору вітальню Ванну кімнату Комфортну терасу площею 14 м² з прямим виходом до басейну Ця нерухомість ідеальна для сімейного життя або для оренди під час туристичного сезону.
Особливості
Обстановник
Мебльований
Калькулятор кредиту
Внесок
20.0%5%
50%
Сума: 36.000 €
Відсоткова ставка
4.50%1%
8%
Термін
25 р5 р
35 р
Ціна нерухомості
180.000 €
Внесок
36.000 €
Кредит
144.000 €
Відсотки
96.120 €
Сума щомісячного платежу
800 €
Запустити навігацію за допомогою
MD RealtyTaisija Golovach
Схожа нерухомість
Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 67 м², 1 ванна. Ціна: 147.000 €
Двокімнатна
1
67 m²
Продаж
147.000 €

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 70 м², 1 ванна. Ціна: 153.000 €
Двокімнатна
1
70 m²
Продаж
153.000 €

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 64 м², 1 ванна. Ціна: 155.000 €
Двокімнатна
1
64 m²
Продаж
155.000 €

Квартира
Двокімнатна квартира на продаж Ostalo, Budva – 63 м², 1 ванна. Ціна: 161.000 €